Hoi hoi hoi,
Sinds september beschikken we over een Volkswagen T4 syncro van 2003 die toentertijd door de Duitse firma Fischer omgebouwd is tot campertje. Westfalia dus, maar dan anders.
Nu is het zo dat wie op de bank achteraan zit, niet naar rechts kan kijken. Op onze saaie vlaamse wegen is dat niet zo erg, maar op reis wel.
Dus wil ik eens kijken of het mogelijk is om dus rechts achteraan nog een ruit bij te laten plaatsen. Die ruit hoeft niet echt open te kunnen.
Hebben jullie weet van een firma die zoiets kan doen? Liefst ook meteen met de binnenkant proper afgewerkt.
Wat onze technische keuring betreft, denk ik niet dat ze dat plots gaan zien dat er een ruit bijgekomen is. De gewone California's en Marco Polos hebben ook rondomrond ruitjes.
Dus als je een adresje hebt, laat het dan maar weten!
Hartelijke groet,
Paul


